Witamy PONOWNIE!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, po dłuższym czasie ponownie została uruchomiona nasza strona internetowa. Dzięki niej będziemy mogli na bieżąco przekazywać Państwu informacje na temat naszego hotelu, promocji i różnych wydarzeń, jakie będą miały tutaj miejsce.Nasz hotel dla psów i kotów to miejsce niezwykłe. To właśnie tutaj Państwa zwierzaki mogą przyjechać, w czasie kiedy Państwo będą chcieli wyjechać na urlop, w delegację lub w różnych sprawach służbowych lub rodzinnych, gdzie psa lub kota zabrać się nie da.

Hotel przystosowany jest specjalnie do potrzeb naszych małych milusińskich. 6 pięknych pokoi, wentylowanych i ogrzewanych w zimne i mroźne dni. Do tego olbrzymi plac przed hotelem do szaleństw, zabawy i edukacji. Rodzinna atmosfera, z dala od miejskiego zgiełku. U nas Państwa zwierzaki naprawdę będą mogły odpocząć, bez żadnej obawy, że coś im się stanie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ gdzie dokładnie opisaliśmy jak wygląda pobyt Państwa zwierzaka w naszym hotelu. Każdy kto zechce przywieźć do nas swojego pupila proszony jest o pobranie, wydrukowanie i wypełnienie w 2 egzemplarzach UMOWY pozostawienia zwierzęcia pod naszą opieką.

A dla tych, którzy nie wiedzą jak szczęśliwy może być zwierzak w naszym hotelu, zapraszamy do działu GALERIA gdzie można zobaczyć miny niektórych naszych dotychczasowych gości, a także wygląd hotelu i pokoi.

Zapraszamy do częstych odwiedzin, a także polubienia nas na Facebooku!