Współpraca

Nasz „Hotel u Ani” to miejsce przyjazne zwierzętom. Dzięki zaangażowaniu i determinacji możemy zapewnić naszym podopiecznym bezpieczny i szczęśliwy wypoczynek. Nie każde zwierzę ma jednak tyle szczęścia i nie każdy pies czy kot ma kochający dom, pełną miskę jedzenia i możliwości do tego by żyć szczęśliwie. Dlatego od lat wspieramy różne akcje na rzecz zwierząt i współpracujemy z różnymi instytucjami, które na co dzień mają styczność z czworonogami.

DAR SERCA Fundacja dla zwierząt
Z tą małopolską fundacją współpracujemy już od dłuższego czasu. Zajmuje się ona niesieniem pomocy porzuconym, bezdomnym i skrzywdzonym zwierzakom. Dzięki swojej aktywności pomaga psiakom i kotom znaleźć szczęśliwy dom. Jeżeli chcą Państwo pomóc, to zachęcamy do wpłacania datków na tą fundację. Bo kto, jak nie ludzie dobrej woli są w stanie bardziej pomóc naszym milusińskim w potrzebie?

Więcej o fundacji znaleźć można na Facebooku: Fundacja Dar Serca
lub na stronie www.pomoczwierzakom.pl

PSIjaciele – dogoterapia, edukacja i terapia z psem
Nasi niezwykli czworonożni PSIjaciele to nasi wychowankowie. To właśnie u nas w Smardzowicach przyszły na świat i to tutaj socjalizowały się i stawiały swoje pierwsze kroki. Teraz to już duże psiaki – labradory – Rico i Baron, którzy świetnie spełniają się w roli psich terapeutów. Na co dzień mieszkają niedaleko Kielc i pomagają dzieciom z różnymi potrzebami przełamywać swoje bariery. Uczą, edukują, pomagają, a przy tym świetnie się bawią. Z resztą, mogą Państwo sami zobaczyć.

Na profilu Facebook’owym: PSIjaciele Dogoterapia
lub na stronie: www.psijaciele.com